Organizacja zabawy studniówkowej

dj na wesele rybnikBardzo dobrze jest, jeżeli głównymi organizatorami zabawy studniówkowej są uczniowie szkół średnich.
Oni przecież najlepiej wiedzą, przy jakiej muzyce mogą najlepiej się bawić.
Natomiast nauczycielom jest bardzo miło wówczas, gdy uczniowie są w stanie samodzielnie przygotować jakąś oprawę artystyczną kolejnych punktów studniówki.
Nie zmienia to jednak faktu, że muszą oni nieco nadzorować młodzież podczas ich pracy ukierunkowanej na organizację wesołej zabawy studniówkowej.
Muszą czuwać nad tym, aby oprawa muzyczna studniówki była jednocześnie bardzo wesoła i atrakcyjna, jak i dobrze dostosowana do wieku jej uczestników.
Tylko wówczas taka zabawa będzie mogła być naprawdę udana i zostanie zapamiętana jako wyjątkowy dzień w życiu, zadba o to również dj.

?beat lock? ew

Wyższe modele gramofonów didżejskich mogą także posiadać funkcję zachowania jednakowej tonacji utworu (tzw.
?beat lock?, ew.
?master tempo?), gdy ulega zmianie prędkość odtwarzania.

Wybrane modele gramofonów posiadają złącze USB do zgrywania ścieżki dźwiękowej z płyt winylowych do plików cyfrowych.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/DJ

DJ Gramofon- opis z Wikipedii

dj na wesele rybnik
Gramofon DJ-ski posiada suwak Pitch służący do płynnego przyspieszania bądź zwalniania obrotów talerza, na którym umieszcza się płytę winylową, płynnie regulując w ten sposób prędkość odtwarzanego utworu. Wyróżnia się gramofony z napędem bezpośrednim i paskowym.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/DJ
.

Widok do druku:

dj na wesele rybnik

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: